Stron: 15350 Ost. moderacja: 13 12 2017

Projektowanie wnętrz Rybnik

Pełna nazwa firmy
KRATYWNA Pracownia Wnętrz
Ulica, nr domu/nr lokalu
Wodzisławska 12
Miejscowość
Rybnik
Kod pocztowy, Poczta
44-300
NIP
6422743896
REGON
362130825
Województwo
Śląskie
Projektowanie wnętrz Rybnik
  Link nie działa/spam ? Dodano: 18 10 2017 Wyświetleń: 14
Aranżuję wnętrza prywatne oraz komercyjne z zastosowaniem komputerowych wizualizacji 3D lub w formie porad i konsultacji bez konieczności tworzenia całego projektu.
Zajmuję się projektowaniem wnętrz w Rybniku całych mieszkań i domów jak również poszczególnych pomieszczeń w Rybniku: łazienek, kuchni, pokoi dziecięcych, itd.

Dobieram poszczególne elementy wnętrza m.in. meble, oświetlenie, materiały, ozdoby oraz polecam miejsca w których można się w nie zaopatrzyć. Przy doborze mebli sugeruję się ogólnie dostępną ofertą różnych firm i tworzę meble autorskie wykonywane na indywidualne zamówienie klienta.

Doradzam przy doborze kolorów farb lub tapet przy niewielkich remontach.
Proponuję sprawdzonych wykonawców oraz nadzoruję ich robotę o ile sobie tego życzysz.
Projektowanie Wnętrz jest moją pasją. Uwielbiam z Niczego czynić coś i wywoływać, że Wnętrza, które wymyślam dla moich klientów pozwalają czuć się im jak u siebie w Domu.

Każde Wnętrze, nieważne czy modernistyczne czy stylowe powinno posiadać Duszę - jakiś element, który jest odzwierciedleniem cech jego właściciela i to staram się utrwalić i zastosować w swoich Projektach. Niezależnie od tego stawiam na Funkcjonalność oraz wiecznotrwały design, który pozwala zmienić Wnętrze przez wymianę kilku elementów mieszkania.

Zajmuję się Projektowaniem Wnętrz prywatnych i komercyjnych w Rybniku i okolicach.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Biuro architektoniczne

Firma Modernart zajmuje się projektowaniem wnętrz na terenie Rzeszowa i w jego okolicach. Firma nasza od lat specjalizuje sie w projektach domów oraz w załatwianiu pozwoleń na budowę w oparciu o gotow...

Sprawdzone schody do domu.

Obecnie ceny mieszkań są bardzo podobne do ceny budowy małego domku, ale już koszty urządzenia są sporo wyższe. Potrzebujemy przeważnie trwałe schody z drewna, kupić bardzo kaloryczny eko groszek a ta...

Producent płyt warstwowych

Segpol to działalność prowadzona pokoleniowo, która powstała w latach dziewięćdziesiątych. Od samego początku funkcjonowania specjalizuje się produkcją oraz sprzedażą materiałów budowlanych takich jak...