Stron: 15352 Ost. moderacja: 13 12 2017

Akademia Polonijna

Pełna nazwa firmy
Akademia Polonijna
Ulica, nr domu/nr lokalu
Pułaskiego 4/6
Miejscowość
Częstochowa
Kod pocztowy, Poczta
42-200
Telefon komórkowy
343684200
NIP
5731034105
REGON
150046075
Województwo
Śląskie
  Link nie działa/spam ? Dodano: 08 05 2017 Wyświetleń: 11
AKADEMIA POLONIJNA - studia online w Polsce
Akademia Polonijna to uczelnia, która łączy tradycyjne wartości z nowoczesnymi rozwiązaniami. Kształcimy studentów w różnych obszarach zainteresowań, zdając sobie sprawę, jak wielką zaletą jest wszechstronność.
Oferujemy doskonałe warunki studiów, centra sportowe oraz służby medyczne na najwyższym poziomie. Nasi studenci przynależą do różnych organizacji studenckich, stowarzyszeń i klubów.
W skład Akademii Polonijnej wchodzą 4 Instytuty:
• Instytut Prawa i Administracji,
• Instytut Ekonomi i Zarządzania,
• Instytut Zdrowia i Pielęgniarstwa,
• Instytut Języków, Literatury i Kultuty.

Ponadto należą do niej również 3 Szkoły Europejskie oraz 4 Centra Badawcze.
Posiadamy Akademickie Biuro Karier, Liceum Akademickie, Uniwersytet 50+, Centrum Dokształcania i Doskonalenia Nauczycieli, Biblioteka oraz Wydawnictwo „Educator” oraz Uczelniany Inkubator Biznesu.
Świetna lokalizacja częstochowskiej uczelni jest dodatkowym atutem. Otoczenie dwóch parków i nowoczesna architektura obiektu stanowią potwierdzenie tego, że Akademia Polonijna to miejsce, które stwarza sprzyjające warunki do zdobywania i pogłębiania swojej wiedzy.
Każdy, kto zdecyduje się na któryś z naszych kierunków studiów, będzie uczęszczał do miejsca, gdzie będzie mógł realizować swoje pasje i zamiłowania.
Sprawdź naszą ofertę kształcenia już dziś! http://ap.edu.pl/

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Media Relations

Pably stanowią profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem nabytym w agencjach ogólnopolskich. Przygotowują kontent do magazynów, gazet oraz na strony internetowe, między innymi: notki, artykuły, rep...

Studia zaoczne Kraków

Katalog ACI to fantastyczne wskazówki dla licealistów. Każdy maturzysta gdyba jaki powinien być kolejny etap w jego edukacji. ACI ułatwia podjęcie tej decyzji. Droga do prestiżowych zawodów jest złożo...

Europejska Uczelnia w Warszawie

Jeśli szukacie dla siebie wymarzonych studiów możecie zdecydować się na Europejską Uczelnię w Warszawie, gdzie lista proponowanych kierunków jest nieustannie rozwijana. Możecie liczyć na kompleksowe p...