Stron: 15374 Ost. moderacja: 29 01 2018

Biuro nieruchomości Turek – mieszkania, domy, geodezja

Biuro nieruchomości Turek – mieszkania, domy, geodezja
  Link nie działa/spam ? Dodano: 22 09 2012 Wyświetleń: 179
Biuro pośrednictwa nieruchomości Junkiert Investment funkcjonuje przede wszystkim na terenie Wielkopolski, a szczególnie w miastach takich jak Kalisz, Turek i Konin.

Podstawowym elementem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi ( mieszkania na sprzedaż i domy ), komercyjnymi (lokale użytkowe), działkami budowlanymi i gruntami rolnymi.

Biuro pośrednictwa nieruchomości Junkiert w Turku gwarantuje swoim klientom kompleksową obsługę transakcji dzieląc się cały czas swoją wiedzą, doświadczeniem oraz zaangażowaniem.

Umowy pośrednictwa są sumiennie przygotowane realizując wszystkie ustawowe regulacje jak i te wynikające z reguł etycznych i standardów przyjętych w profesji pośrednika nieruchomości co zapewnia obu stronom transakcji bezpieczeństwo i pewność uzgodnień.

Zajmujemy się ponadto wycenianiem nieruchomości i oferujemy doradztwo w zakresie kredytu na zakup mieszkania czy domu. Wszelkie nieruchomości z oferty biura nieruchomości Junkiert są pieczołowicie sprawdzane, a doświadczenie naszych pracowników powoduje, że kupno mieszkania czy domu odbędzie się błyskawicznie i bez trudności.

Biorąc pod uwagę teren działania w ofercie naszego biura znajdują się niezbyt duże mieszkania w tym głównie mieszkania dwu- i trzypokojowe. Jeżeli chodzi o domy z naszej oferty to szczególnym zainteresowaniem cieszą się domy o powierzchni do 150 metrów z niezbyt dużą działką.

Ważnym elementem oferty biura nieruchomości Junkiert są usługi geodezyjne realizowane pod marką Junkiert Geodezja Turek. Dzięki naszemu doświadczeniu w aspekcie geodezji oraz trafnym procedurom pracy Junkiert Geodeta przeprowadza zlecone pomiary geodezyjne ekspresowo i starannie. W naszej ofercie znajdziesz też pomiary powykonawcze nieruchomości, geodezyjne mapy numeryczne, pomiary przemieszczeń, opinie geodety i pomiary sytuacyjne nieruchomości.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Roboty ziemne

Na omawianej stronie online swoją ofertę opublikowała firma ART Building, której głównym obszarem działalności jest wykonywanie wszechstronnych prac ziemnych, a także szykowanie terenu pod inwestycje....

PW Geodezja - biuro geodezyjne

Prawdopodobnie jedna z najlepszych firm w regionie oferująca Państwu specjalistyczne i rzetelne usługi geodezyjne, nasze biuro to personel ambitnych ludzi, którzy wyposażeni zostali w nowoczesny sprzę...

Www.geomatix.com.pl

Wieloletnie praktykę spółki Geomatix pozwala nam oferować najlepszy sprzęt geodezyjny: przyrządy, instrumenty i akcesoria geodezyjne. Precyzja działania, wydajność oraz dodatkowo niezawodność to cechy...