Stron: 17394 Ost. moderacja: 16 03 2022

Rozliczanie dotacji unijnych

Rozliczanie dotacji unijnych
  Link nie działa/spam ? Dodano: 04 04 2012 Wyświetleń: 474
Doradztwo Gospodarcze StarPlan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest spółką kompleksowo zajmującą się świadczeniem usług doradczych związanych z procesem pozyskiwania finansowania zewnętrznego.

W ofercie spółki znajdują się usługi, takie jak rozliczanie projektów unijnych, organizacja i prowadzenie kursów i szkoleń tematycznych oraz udzielanie indywidualnego doradztwa. Doradztwo Gospodarcze StarPlan Sp. z o.o. realizuje indywidualne projekty dofinansowane z funduszy Unii Europejskiej.


Nasze usługi to opracowywanie dokumentów w procesie ubiegania się o finansowanie, takich jak: biznes plany, bądź ich części: analiza finansowa, analiza rynku i inne.

Wnioski o dotacje unijne są niezbędne w przypadkach ubiegania się o pomoc z funduszy unijnych.

Nasze usługi to sporządzanie wniosków o dofinansowanie wraz z kompletem załączników, wśród których znajduje się nie rzadko biznes plan.

Istniejemy od ponad 5 lat.

Biznes plan jest niezbędny w przypadkach starania się o pozyskanie finansowania funduszy venture.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Dotacje unijne Wroclaw

Nasza firma to Twój partner w pozyskiwaniu dotacji unijnych. Dzięki możliwości współpracy z naszą firmą, możesz być pewien, że w Twój pomysł zaangażujemy się całym sercem oraz zapewnimy pomoc na poszc...

dotacje unijne

Decydując się na firmy Agro-Biel i Twoje Doradztwo Rolnicze możecie skorzystać z usług profesjonalistów którzy doskonale znają się na swojej pracy . W ofercie tych firmy można znaleźć pisanie wniosków...

Human Partner Sp. z o.o.

Usługi rozwojowe dla firm

Od 2005 roku dostarczamy wysokiej jakości kompleksowe rozwiązania konsultingowo-szkoleniowe odpowiadające na wyzwania biznesowe.

W naszej pracy wykorzy...