Stron: 15613 Ost. moderacja: 23 02 2019

Firma budowlana ROMBUD Poznań

Pełna nazwa firmy
Firma budowlana ROMBUD
Ulica, nr domu/nr lokalu
ul. Krótka 13
Miejscowość
Suchy las
Kod pocztowy, Poczta
62-002 Suchy Las
Telefon komórkowy
502 313 613
NIP
777-23-40-550
REGON
300089686
Województwo
Wielkopolskie
Firma budowlana ROMBUD Poznań
  Link nie działa/spam ? Dodano: 28 11 2017 Wyświetleń: 129
Rombud to marka budowlana mieszcząca się w Suchym Lesie pod Poznaniem. Trudnimy się sprzedażą oraz budowaniem domów, rozbiórkami i również wyburzeniami. Realizujemy całą inwestycję, więc nie będą musieli się Państwo denerwować o wszelkie formalności. Przekazując w nasze ręce zbudowanie domu możecie Państwo być pewni, iż Wasz dom zostanie wykonany w terminie. Jesteśmy nieustannie w ciągłym kontakcie z klientem, ponieważ chcemy na bieżąco otrzymywać akceptację naszych poczynań. Pozwala to osiągnąć rezultat zgodny z oczekiwaniami klientów. Wznosimy domy w Poznaniu oraz pod Poznaniem, np. w Suchym Lesie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony w celu zaznajomienia się z propozycjami domów na sprzedaż, ze zrealizowanymi projektami i proponowanymi usługami. Ludzie, których przyjmujemy, wyróżniają się starannością, innowacyjnością oraz wiarygodnością. Są to z pewnością niezwykle pożądane cechy w budownictwie.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Taras z drewna

Egzotyczne materiały budowlane sprawiają, że nasze mieszkania stają się przytulniejsze. Drewno jest profesjonalnym materiałem, który właściwie chroni i wspaniale wygląda na każdej powierzchni. Dzięki ...

Polkut inox balustrady nierdzewne

Firma Polkut wykonuje usługi ślusarskie w zakresie produkcji i montażu bram, ogrodzeń i balustrad.
Oferujemy balustrady na potrzeby budownictwa jednorodzinnego, bloków mieszkaniowych, dla firm i ...

JmsSTUDIO Odmień wygląd wnętrz

Jest to strona www, na której trafimy na nowoczesne projekty domowych wnętrz zrealizowane przez firmę, która posiada w tym kierunku długoletnie doświadczenie.
Czasami wystarczy jakiś oryginalny p...