Stron: 15417 Ost. moderacja: 05 03 2018

Projektowanie wnętrz Rybnik

Pełna nazwa firmy
KRATYWNA Pracownia Wnętrz
Ulica, nr domu/nr lokalu
Wodzisławska 12
Miejscowość
Rybnik
Kod pocztowy, Poczta
44-300
NIP
6422743896
REGON
362130825
Województwo
Śląskie
Projektowanie wnętrz Rybnik
  Link nie działa/spam ? Dodano: 18 10 2017 Wyświetleń: 32
Aranżuję wnętrza prywatne oraz komercyjne z zastosowaniem komputerowych wizualizacji 3D lub w formie porad i konsultacji bez konieczności tworzenia całego projektu.
Zajmuję się projektowaniem wnętrz w Rybniku całych mieszkań i domów jak również poszczególnych pomieszczeń w Rybniku: łazienek, kuchni, pokoi dziecięcych, itd.

Dobieram poszczególne elementy wnętrza m.in. meble, oświetlenie, materiały, ozdoby oraz polecam miejsca w których można się w nie zaopatrzyć. Przy doborze mebli sugeruję się ogólnie dostępną ofertą różnych firm i tworzę meble autorskie wykonywane na indywidualne zamówienie klienta.

Doradzam przy doborze kolorów farb lub tapet przy niewielkich remontach.
Proponuję sprawdzonych wykonawców oraz nadzoruję ich robotę o ile sobie tego życzysz.
Projektowanie Wnętrz jest moją pasją. Uwielbiam z Niczego czynić coś i wywoływać, że Wnętrza, które wymyślam dla moich klientów pozwalają czuć się im jak u siebie w Domu.

Każde Wnętrze, nieważne czy modernistyczne czy stylowe powinno posiadać Duszę - jakiś element, który jest odzwierciedleniem cech jego właściciela i to staram się utrwalić i zastosować w swoich Projektach. Niezależnie od tego stawiam na Funkcjonalność oraz wiecznotrwały design, który pozwala zmienić Wnętrze przez wymianę kilku elementów mieszkania.

Zajmuję się Projektowaniem Wnętrz prywatnych i komercyjnych w Rybniku i okolicach.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Aranżacja wnętrz Wrocław

Łączymy naszą ogromną pasję jaką jest nasz zawód aranżacja wnętrz z kreatywnością, talentem i doświadczeniem zawodowym. Zapraszamy do współpracy z naszym utalentowanym, kreatywnym architektem wnętrz k...

HanBud – Firma budowlana

HanBud to firma budowlana, która ma bardzo bogaty wachlarz ofertowy, który dostosowany jest nie tylko do klienta indywidualnego, ale także dla przedsiębiorstw, które szukają solidnych wykonawców. Wybi...

Sztukateria styropianowa Dekostyr

Sztukateria elewacyjna jest doskonałym sposobem na wykończenie każdego budynku oraz idealnie się sprawdza przy aranżacji wnętrz. Sztukateria wytwarzana przez naszą firmę powstaje z najlepszej klasy ma...