Stron: 16375 Ost. moderacja: 15 04 2020
Tartak Górny od wielu lat świadczy usługi z zakresu przeróbki drewna. Nasza firma znajduje się w wsi Kocoń, gmina Ślemień w województwie Małopolskim, gdzie można się z nami skontaktować.
Naszymi klientami są zarówno firmy jak i klienci indywidualni. Naszą specjalnością jest: przecinanie drzew, wykonywanie więźb dachowych, impregnacja drewna oraz pozostałe usługi związane z drzewem.
Precyzyjną ofertę możesz przeczytać na stronie firmowej tartakgorny.pl.
Tartak Górny od początku jej powstania zarządzana jest w gronie rodzinnym, natomiast zatrudniani pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, potrzebne to właściwego działania tartaku.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Kostka granitowa Kraków

Firma brukarska BRUK-MAR zachęca do korzystania ze swych usług. Kraków i okolice to obszar, na którym dostępna jest m.in. kostka granitowa. Ważne miejsce w omawianej ofercie zajmują palisady granitowe...

Solary Gorzów Wlkp

Firma hydrauliczna Gorzów Wielkopolski świadczy sprawdzone usługi hydrauliczne Gorzów Wielkopolski. Świadczymy usługi w Gorzowie Wielkopolskim. Wykonujemy niemal wszystkie usługi hydrauliczne.. Hydrau...

Kamień dekoracyjny

Nasza firma trudni się sprzedażą kamienia ogrodowego dla zaspokojenia potrzeb klientów indywidualnych jak i centrów oraz sklepów ogrodniczych.
Zastosowanie kamienia w budownictwie i aranżacjach t...