Stron: 16362 Ost. moderacja: 15 04 2020
Niecodzienna rabata na wyciągnięcie ręki. Marzysz o egzotycznym panoramie z okna? Chciałbyś pochwalić się przed towarzyszami niespotykanymi formami roślin, ujmującymi barwami, od których nie można oderwać wzroku? Dziś twoje sny mogą się przekuć w czyn. Wystarczy, że zdecydujesz się na nasiona takich roślin, które do złudzenia przypominają z tymi z tropików. Efekt zaskoczenia spełnisz na pewno wybierając gatunki, które odznaczają się nie tylko osobliwymi kształtami, ale także jaskrawymi barwami oraz nietuzinkowymi liśćmi. Zwłaszcza te ogromne, które ciężko opadają na ziemię potęgują wrażenie egzotycznego miejsca. Na pewno trafnym rozwiązaniem jest stworzenie oryginalnych rabatek. Na efekt finalny nie trzeba długo czekać, nasiona roślin kiełkują bardzo szybko, a piękne, niespotykane kwiaty mogą cieszyć oko od wiosny do jesieni. Z nasion bardzo łatwo można wyhodować również agawę meksykańską, roślina ta jest nie tylko zachwycająca, ale też mało wymagająca i mało podatna na mrozy. Równie zachwycający będzie świecący z grządki zielenią biały kwiat nietoperz, zaś w pełnym słońcu piekno swe roztaczać będzie koralodrzew. Wszystkie egzotyczne rabaty warto przyozdobić niespotykanymi warzywami. Na grządkach świetnie sprawdzają się dynie ozdobne – warzywa o zaskakujących kształtach, kolorach i fakturze. Ich uprawa nie jest trudna, nasiona można wysiewać wprost do gleby już w maju. Oczywiście egzotyczny ogród to nie tylko niespotykane kwiaty i warzywa, to także piękne drzewa.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Sauny parowe

Wytwórca saun wszelkiego rodzaju dla osób o rozmaitych wymaganiach, kwalifikujących się do budowy w domu lub na zewnątrz. Do wyboru sauna fińska i parowa. Nie ma znaczenia projekt każde sauny produkow...

OGRODY ZIMOWE - WELPOL - PRODUCENT

Jesteśmy producentem stolarki aluminiowej od 1989 roku.

Specjalizujemy się w produkcji oraz montażu ogrodów zimowych, fasad.
Produkujemy także drzwi automatyczne GEZE, zadaszenia tar...

Warszawa – zakładanie ogrodów, trawników

Oferujemy usługi ogrodnicze, projektowanie pielęgnacje ogrodów oraz zakładanie trawników (siane i z rolki). Urządzamy ogrody przydomowe, skwery i wokół firm.
Usługi ogrodnicze, zakładanie i proj...