Stron: 15430 Ost. moderacja: 05 03 2018

Akademia Polonijna

Pełna nazwa firmy
Akademia Polonijna
Ulica, nr domu/nr lokalu
Pułaskiego 4/6
Miejscowość
Częstochowa
Kod pocztowy, Poczta
42-200
Telefon komórkowy
343684200
NIP
5731034105
REGON
150046075
Województwo
Śląskie
  Link nie działa/spam ? Dodano: 08 05 2017 Wyświetleń: 18
AKADEMIA POLONIJNA - studia online w Polsce
Akademia Polonijna to uczelnia, która łączy tradycyjne wartości z nowoczesnymi rozwiązaniami. Kształcimy studentów w różnych obszarach zainteresowań, zdając sobie sprawę, jak wielką zaletą jest wszechstronność.
Oferujemy doskonałe warunki studiów, centra sportowe oraz służby medyczne na najwyższym poziomie. Nasi studenci przynależą do różnych organizacji studenckich, stowarzyszeń i klubów.
W skład Akademii Polonijnej wchodzą 4 Instytuty:
• Instytut Prawa i Administracji,
• Instytut Ekonomi i Zarządzania,
• Instytut Zdrowia i Pielęgniarstwa,
• Instytut Języków, Literatury i Kultuty.

Ponadto należą do niej również 3 Szkoły Europejskie oraz 4 Centra Badawcze.
Posiadamy Akademickie Biuro Karier, Liceum Akademickie, Uniwersytet 50+, Centrum Dokształcania i Doskonalenia Nauczycieli, Biblioteka oraz Wydawnictwo „Educator” oraz Uczelniany Inkubator Biznesu.
Świetna lokalizacja częstochowskiej uczelni jest dodatkowym atutem. Otoczenie dwóch parków i nowoczesna architektura obiektu stanowią potwierdzenie tego, że Akademia Polonijna to miejsce, które stwarza sprzyjające warunki do zdobywania i pogłębiania swojej wiedzy.
Każdy, kto zdecyduje się na któryś z naszych kierunków studiów, będzie uczęszczał do miejsca, gdzie będzie mógł realizować swoje pasje i zamiłowania.
Sprawdź naszą ofertę kształcenia już dziś! http://ap.edu.pl/

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Studia praca socjalna

Praca socjalna z rodziną ma za zadanie pomoc dzieciom i rodzinom w radzeniu sobie z kłopotami społecznymi i natury psychologicznej, które mogą narastać w szkole, w domu, w pracy lub całej społeczności...

Europeistyka studia Lublin

Lubin to najlepsze miasto jeśli marzysz o interesujących studiach na wysokim poziomie. Na naszym portalu możesz wybrać miasto, w którym chcesz się uczyć, jak na przykład Białystok, Kraków lub Warszawa...

Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani kierunkami medycznymi - mówimy o biotechnologii, kosmetologii, fizjoterapii, ratownictwie medycznym oraz pielęgniarstwie, polecamy stronę internetową www.wsmed....