Stron: 15699 Ost. moderacja: 17 10 2019

Neolink.pl - rozwijaj wspólne zainteresowania

Neolink.pl - rozwijaj wspólne zainteresowania
  Link nie działa/spam ? Dodano: 03 11 2010 Wyświetleń: 867
Portal Neolink.pl jest miejscem gdzie każdy może odnaleźć inne osoby o podobnych zainteresowaniach zawodowych lub hobbystycznych. Za pomocą takich funkcji jak: Grupy - możesz z łatwością stworzyć grupę wokół własnego zainteresowania i zaprosić znajomych do udziału w dyskusji na wybrane tematy. Możesz również zamieszczać zdjęcia z imprez i wyjazdów oraz oceniać zdjęcia innych użytkowników. Zdarzenia - ta funkcjonalność pozwala na tworzenie/dodawanie wydarzeń które wydarzą się w twoim mieście lub miejscowość. Bardzo łatwo możesz określić i moderować daty i godziny imprez oraz dodawać opisy z aktywnymi linkami do w własnej strony internetowej. Miejsca - za pomocą tej użyteczności możesz zareklamować własną restaurację, pub, club lub poprostu ulubioną miejscowość na mazurach lub nad morzem. Dla użytkowników poszukujących informacji na konkretne tematy portal oferuje możliwość korzystania z ogólnego forum gdzie znajdziesz odpowiedz na każde pytanie z wielu dziedzin życia zawodowego i prywatnego.
Neolink.pl jest również bardzo przydatnym narzędziem dla firm i instytucji. Doskonale sprawdza się do promocji marki za pomocą social marketingu i marketingu internetowego (sem). Korzyści wynikające z możliwości gromadzenia fanów wokół przedsiębiorstwa to nie wszystko. Powstały także narzędzia do badzie zaawansowanej korelacji z klientem np. platforma konkursowa dzięki której istnieje możliwość organizowania konkursów z nagrodami dla klientów firmy. Warto również wspomnieć o takich dodatkach jak zakupy grupowe lub system rezerwacji, który jest bardzo pomocny w szczególności dla branży hotelarskie, gastronomicznej i imprez sportowych.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Zadawaj pytania i odpowiadaj

zapytajcie.pl to miejsce gdzie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Użytkownicy pomagają sobie wzajemnie, udzielając odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Dowiedz się jak usunąć plamę z kawy, wina, ...

Przywies.pl - Twoja wirtualna tablica ogłoszeń

Na dzień dzisiejszy znalezienie darmowego serwisu ogłoszeniowego jest bardzo trudnym zadaniem, a można by powiedzieć, że niemożliwym.
Dlatego też stworzyliśmy portal dla tych którzy chcą dodać ja...

Starsi Rodzice

Na naszej stronie znajdują się informacje na lepsze i spokojniejsze życie seniorów. Opisujemy wiele obszarów tematycznych m. in. Uniwersytety iii wieku, style życia i choroby u starszych osób. Pomagam...