Stron: 17388 Ost. moderacja: 16 03 2022

Seat Leon Cupra - Blog informacyjny

Seat Leon Cupra - Blog informacyjny
  Link nie działa/spam ? Dodano: 08 05 2011 Wyświetleń: 483
Jest to blog motoryzacyjno - informacyjny o najszybszym samochodzie Seata, czyli Leonie. Zagadnienia opisywane przez autorów są bardzo rozmaite, zaczynając od demonstracji oraz analizy danych technicznych i osiągów, przechodząc przez przedstawienie przeprowadzonych badań całego samochodu jak i jego poszczególnych urządzeń.

Niecierpliwi czytelnicy znajdą wiele nowości na temat prototypów samochodów hiszpańskiego producenta, w tym Seata Leona 2013. Dla wielbicieli wyścigów oraz stuningowanych wariantów samochodów drogowych został przygotowany dział poświęcony przeróbkom tego samochodu - Seat Leon Cupra.

Fani tuningu znajdą tutaj dużo interesujących, bardzo zmodyfikowanych modeli (nie tylko wizualnie, ale także zaprezentowane zostaną potwory "demony", których silnik posiada moc ponad 500KM, a osiągają setkę w zaledwie kilka sekund).
  Kategorie
  Słowa kluczowe

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Email Marketing Blog

Blog Email Marketing dedykowany jest przedsiębiorcom,
marketerom oraz wszystkim tym, którzy prowadza sprzedaż
lub promocje w internecie, a pragną zwiększać przychody
i zyski swojej firm...

Gry.pl

Gierki komputerowe to atrakcyjny sposób na spędzenie wolnego czasu. Mój blog powstał z myślą o osobach dla których gry są pasją. Wyszukasz tutaj mnóstwo zajmujących informacji odnośnie świata gier. Gr...

Zdrowy styl życia

Czy w tym momencie nie żałujesz swoich działań? Myśl o tym co zrobiłeś i czy jesteś z tego zadowolony? Czy to co dokonałeś, zrobione było z oddaniem i wielki poświęceniem? Te wszystkie pytania są kluc...