Stron: 15430 Ost. moderacja: 05 03 2018

Folia bąbelkowa Poznań

Pełna nazwa firmy
Hi-Octane Sp. z o.o.
Ulica, nr domu/nr lokalu
Romana Maya 1
Miejscowość
Luboń
Kod pocztowy, Poczta
62-030
Telefon stacjonarny
61 813 10 43
Telefon komórkowy
618131043
NIP
9721172463
REGON
300753724
Województwo
Wielkopolskie
Folia bąbelkowa Poznań
  Link nie działa/spam ? Dodano: 09 04 2017 Wyświetleń: 28
SPEC-PACK to sklep internetowy prowadzony przez firmę Hi-Octane, który specjalizuje się w sprzedaży produktów opakowaniowych o wysokiej jakości. Na rynku istnieje od 2009r i jest już jednym z krajowych liderów sprzedaży wysokogatunkowej folii stretch szwedzkiej firmy TRIOPLAST. Od tamtej pory ciągle poszerza grono swoich stałych Klientów, na terenie Polski oraz za granicą. Efekt ten zawdzięczamy profesjonalnie wyszkolonym pracownikom, którzy chętnie służą doradztwem. Ponadto nasi zakupujący są obsługiwani w sposób rzetelny i kompleksowy. Zadowolenie Klienta jest więc wyznacznikiem naszej działalności. Zachęcamy tym samym do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi.
SPEC-PACK to hurtownia, która ma do zaprezentowania szeroki wachlarz towarowy. W naszej ofercie znajdują się min. koperty, folie stretch, folie bąbelkowe, taśmy pakowe i bandujące, pianki polietylenowe, tektura falista, owijarki do palet oraz urządzenia bandujące, a także liczne akcsesoria niezbędne w tej branży.
Koperty z naszej oferty zróżnicowane są pod względem właściwości a także zastosowania. W ofercie posiadamy koperty standardowe, bąbelkowe a także kurierskie. Koperty bąbelkowe dostępne są w kolorze białym oraz brązowym. Koperty kurierskie Dokufix dostępne są w dwóch wariantach. Pierwsze wykonane są z białej, transparentnej folii z zamknięciem samoklejącym w formatach C4, C5 i C6. Drugie są czerwone z okienkiem i mogą mieć nadruk w języku angielskim bądź niemieckim. Występują w formacie C5 i C6 i również mają samoklejące zamknięcie.
Folia bąbelkowa w naszej ofercie występuje w kolorze bezbarwnym (transparentnym) i jest dwuwarstwowa. Posiadamy folię o różnych szerokościach tj: 30,40,50,60,100,120,150 i 180mb. Ponadto istnieje możliwość zamówienia folii perforowanej, rękawów, półrękawów, przekładek, woreczków, foli 3-warstwowej z dużym bąblem.
Folia stretch to produkt sztandarowy w naszej ofercie, gdyż posiadamy wysokogatunkową folię szwedzkiej firmy TRIOPLAST ręczną oraz maszynową. Jest ona bardzo zróżnicowana pod względem wymiarów a także zastosowania. Wyróżniamy folię : dmuchaną BLOW- maszynową, wylewaną CAST maszynową, maszynową, MINIRAP, ręczną, 23 mikr. mocną, ręczną pre-stretch.
Pianka polietylenowa jaką posiadamy do sprzedaży ma formę standardową i występuje na rolkach. Ponadto sprzedajemy również profile piankowe nomapack, przekładki i laminaty z folii bąbelkowej w rolkach.
Taśmy bandujące posiadamy w trzech rodzajach, i różnią się one tworzywem, właściwościami a także przeznaczeniem. Wyróżniamy taśmy bandujące PP-polipropylenowa,PET- poliestrowa i WG-poliestrowa. W ofercie posiadamy również zapinki do taśm druciane i metalowe.
SPEC-PACK posiada również w swojej ofercie owijarki do palet automatyczne i półautomatyczne. Są to urządzenia, które pozwalają na zawinięcie folią stretch towarów znajdujących sie na palecie. Do sprzedaży przeznaczone są owijarki włoskiej firmy Effe3Ti i posiadają aż 3 lata gwarancji. Są one bardzo proste w obsłudze i dają pełną kontrolę nad owijaniem palet. Obecnie oferowane są dwa modele: SPINNY S140 PLUS oraz SPINNY S300 PLUS.
Kolejnym materiałem opakowaniowym jaki znajduje się w naszym sklepie jest tektura falista. Występuje w formie rolki i jest ona dwuwarstwowa oraz w formie przekładek i jest trzywarstwowa.
Urządzenia pomocne w procesie bandowania oferowane przez sklep internetowy to min: akumulatorowe urządzenie do taśmowania (bandowania) STB 70, Paskowacz-Napinacz H-21 czy Odwijacz do taśmy PP i Odwijacz do taśmy WG.
SPEC-PACK jest więc przedsiębiorstwem, które ma do zaoferowania całą gamę produktów i urządzeń służących do usprawniania procesu pakowania w szerokim zakresie znaczenia tego słowa. Hurtownia ta dzięki szerokiemu asortymentowi umożliwia zapakowanie małego listu a także całej palety. Z pewnością SPEC-PACK jest więc firmą zapewniającą kompleksowe materiały opakowaniowe.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Eleganckie spinki do mankietów

Tanie i jednocześnie modne krawaty to gama produktów sklepu wirtualnego ClassicMen.pl. Precyzyjne ręczne wykonanie i ciekawe wzornictwo czynią z nich akcesoria pierwszorzędnej jakości. Ponieważ są mod...

Nożyki do maszynki

Dobrej jakości golarki i maszynki do golenia są jednoznacznikiem zadowolenia z korzystania z nich, relaksujących i bezbolesnych zabiegów golenia, zarówno twarzy, pach, nóg jak i okolic bikini. Aby cie...

Gazetki promocyjne

Serwis portalgazetek.pl udostępnia informacje o przygotowywanych ofertach, gazetkach, katalogach i akcjach promocyjnych wydawanych online i nie tylko, przez sieci handlowe znajdujące się na terytorium...