Stron: 15856 Ost. moderacja: 17 10 2019
Jeśli twoim priorytetem podczas urlopu jest komfortowy wypoczynek w Zakopanem... Jeśli wybierasz się na następny urlop do Zakopanego...Nie musisz już szukać! Pensjonat Zakopiański Dwór to miejsce, które łączy w sobie wysoki komfort i świetną atmosferę wypoczynku.Ten Pensjonat to połączenie części mieszkalnej i restauracji serwującej wyśmienite potrawy tradycyjne, polskie i europejskie.Ich niepowtarzalny smak i estetyka podania to wizytówka tego obiektu turystycznego.Restauracja Zakopiański Dwór to idealne miejsce na romantyczny wieczór we dwoje, rodzinną imprezę okolicznościową, grupowe spotkanie w świetnym nastroju lub góralską biesiadę z pokazem tańców regionalnych.Bezpłatny dostęp do Internetu, świetny wystrój pokoi, bogata regionalna ornamentyka, taras z widokiem na Gubałówkę, lokalizacja w samym centrum Zakopanego, sauna, gabinet kosmetyczny, narciarnia i romantyczny kącik z kominkiem to recepta na udany pobyt.Przyjeżdżając do Zakopanego warto odwiedzić miejsce o regionalnym charakterze - Zakopiański Dwór oferuje właśnie to - pobyt w rdzennej aurze, przepełniony wyjątkowością stylu i wspaniałą obsługą.Zapraszamy.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Noclegi Wisła

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia hotelu "Pod Jedlami". Usytuowany jest on w bardzo malowniczych rejonach Wisły.

Z każdego okna ujrzymy panoramę Wisły, a otoczenie jest pełen ...

Tani nocleg Kraków

Oferujemy państwu usługi hotelowe zwracając uwagę na najwyższy komfort naszych klientów, a także na to by koszty spotykały się z szerokim zrozumieniem. Nasz standard nie odbiega od wielu hoteli, natom...

Ciekawe miejsca w Polsce

Jeśli poszukujesz miejsc wartych odwiedzenia - Kopalnia Soli w Wieliczce to miejsce, które powinniśmy odwiedzić. Posiada szereg atrakcji, dających niezapomniane wrażenia.
Dla turystów i ludzi spr...