Stron: 15430 Ost. moderacja: 05 03 2018

Poltel - dystrybutor rozwiązań telekomunikacyjnych

Pełna nazwa firmy
POLTEL Paweł Rózga
Ulica, nr domu/nr lokalu
bolejnik@poltel.com.pl
Miejscowość
Łódź
Kod pocztowy, Poczta
92-403
Telefon stacjonarny
Łódź
NIP
7260035447
REGON
470846365
Województwo
Łódzkie
Poltel - dystrybutor rozwiązań telekomunikacyjnych
  Link nie działa/spam ? Dodano: 19 08 2016 Wyświetleń: 128
Firma POLTEL Paweł Rózga z siedzibą w Łodzi prowadzi od 1994 roku działalność handlową skoncentrowaną na branży telekomunikacyjnej i teleinformatycznej (ITC).
Oferujemy kompleksowe dostawy pełnej gamy produktów do tworzenia sieci połączeń kablowych dla integracji sieci telekomunikacyjnych.

Prowadzimy wyłącznie działalność handlową i doradczą obejmującą realizację bieżących i inwestycyjnych dostaw materiałowych. Wprowadzamy do oferty wyłącznie rozwiązania niezawodne, spełniające wymagania europejskich i polskich norm branżowych, objęte polityką gwarancyjną i reasekuracyjną przez producentów. Gwarantujemy oryginalność oferowanych produktów i zakup poprzez autoryzowane i legalne kanały sprzedaży producentów na polskim rynku.

Realizujemy strategię wspierania naszych klientów w osiągnięciu przewagi konkurencyjnej w realizowanych projektach, poprzez organizację kompleksowych dostaw pełnej gamy produktów do tworzenia sieci połączeń kablowych dla integracji sieci telekomunikacyjnych, teleinformatycznych i informatycznych w obrębie sieci publicznych i prywatnych.

W oparciu o współpracę z producentami przeprowadzamy szkolenia, organizujemy seminaria technologiczne, nadzorujemy projekty związane z wdrażaniem nowych technologii.

Biuro techniczno-handlowe znajduje się w dobrym otoczeniu biznesowym z wygodnym dojazdem, dysponujemy własnym zapleczem magazynowym.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Domofony Warszawa. Naprawa, montaż, konserwacja.

Firma zajmuje się kompleksową naprawą, motażem oraz konserwacją zarówno wszystkich rodzajów jak i wszystkich marek domofonów. Usługa obejmuje m.in. domofony analogowe, domofony kodowane (cyfrowe) oraz...

czujniki do wag

Oferujemy przetworniki wagowe oraz czujniki do wag. Ponadto w naszej ofercie czujniki tensometryczne Zemic, Keli, Flintec, Vishay, Czah. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny, zapraszamy! Oferujemy wagi Bydg...

Eblit galwanizacja

Firma Elbit Kraków oferuje państwu usługi galwaniczne. Dzięki długiemu doświadczeniu i zatrudnianiu najlepszych specjalistów jesteśmy w możliwości podołać wymaganiom naszych klientów. Współpracujemy z...