Stron: 15703 Ost. moderacja: 17 10 2019
Czy wiesz, że Hotel Śląsk to kapitalne Centrum Konferencyjne? Dokładnie tak jest, hotel ten zarządza dwiema salami wykładowymi, w których można zorganizować między innymi narady, spotkania integracyjne, spotkania biznesowe). Z salami wykładowymi każdy uczestnik dostaje nocleg, trzy posiłki dziennie, do tego jest przerwa kawowa.
Oczywiście godne polecenia są też pokoje gościnne, w których jest łazienka, TV, radio. Na terenie tego hotelu dostępna jest także rewelacyjna restauracja!
Pełna oferta tego hotelu została przedstawiona na stronie internetowej www.hotelslask.pl. Zobacz na stronę i sam się przekonaj.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Bellamonte

Poszukujesz miejsca do wypoczynku niedaleko centrum Zakopanego? Nowy hotel Bellamonte ma w swojej ofercie nowocześnie urządzone apartamenty w miłym, pełnym zieleni rejonie. Możesz pooddychać świeżym p...

Ośrodek wypoczynkowy nad morzem

Zdrowotel to hotel w niesamowitej Łebie zwanej również wakacyjną stolicą kraju. Pokoje dla odwiedzających przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nieopodal znajduje się też miejsce dla sam...

Hotel Koło - Hotel SARA

Witamy w hotelu Sara w Kole.
Zapraszamy do naszych doskonale przygotowanych pokoi i apartamentów.
Państwa wizyta w samym centrum Polski z pewnością pozostawi same gorące wspomnienia.
D...