Stron: 15699 Ost. moderacja: 17 10 2019
Hipnoza jest niekonwencjonalną metodą leczenia uzależnień oraz chorób psychosomatycznych. Jeśli masz problem z uzależnieniem to leczenie uzależnień za pomocą hipnozy jest świetnym rozwiązaniem ponieważ problem leży zawsze w naszych głowach i z tamtąd możemy go wyciągnąć. Hipnoza ma tą przewagę nad środkami chemicznymi używanymi w konwencjonalnej terapii że nie powoduje jak te środki skutków ubocznych oraz nie uzależnia pacjenta od tabletek. Koszty leczenia hipnozą również są dużo mniejsze ponieważ pacjent nie musi przyjmować żadnych leków. Poza tym leczenie uzależnień hipnozą nie stoi w opozycji i nie neguje farmakologicznego leczenia, można stosować obie metody naraz. Natomiast hipnoza zawsze jest ostatnią deską ratunku w przypadku gdy konwencjonalna medycyna zawiedzie.

Hipnozą można leczyć bardzo dużo chorób w tym uzależnienia, depresje oraz choroby na tle psychologicznym fobie, oddawanie niekontrolowane moczu, lęki, a także zwykłą nieśmiałość, i wsparcie w poczuciu pewności i własnej wartości. Hipnotyzer jest równocześnie psychologiem i doradza pacjentowi w jaki sposób się leczyć ze swojej depresji. Seanse hipnotyczne trwają średnio godzinę, podczas której pacjent jest wyciszony i zrelaksowany. Pacjent jest w pełni świadomy swoich czynów podczas hipnozy i pamięta przebieg całego seansu który może przerwać w każdej chwili.

Polecamy serdecznie leczenie uzależnień za pomocą hipnozy !

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

jak dbać o zdrowie

Medycyna to dziedzina, która jest niemal nieograniczona. Co jakiś czas Internet, telewizję i gazety obiegają nowiny o wyjątkowych wynikach eksperymentów, które rzucają jasne światło na do tej pory nie...

Transfer Factor 4 Life

4LIFE POLSKA Transfer Factor oficjalny dystrybutor na terenie Polski. Najniższe ceny! Transfer Factor Classic, Transfer Factor Plus, Transfer Factor Tri-Factor Plus.

Działanie Transfer Fact...

Suplementacja - Najlepsze naturalne suplementy diety

Suplementacja w życiu współczesnego człowieka jest bardzo ważna. Niestety obecnie hodowane warzywa i owoce zawierają coraz mniej ważnych substancji odżywczych niezbędnych dla życia człowieka, w tym pr...