Stron: 15670 Ost. moderacja: 12 07 2019

Anna Jachowicz-Nartowska to specjalista w tworzeniu cudownych makijaży. Działalność realizuje swoje usługi w Sulejówku, blisko Warszawy, jednak na potrzeby klienta udajemy się takżę na wskazany adres. Tworzymy makijaż zarówno na okazje okolicznościowe jak i na najróżniejsze sesje, czy makijaż codzienny.
Ponad 10 letnie doświadczenie zaowocowało nabyciem zarówno sporych kwalifikacji, koniecznych w naszej branży jak i licznymi współpracami z czasopismami o urodzie, które mogą podkreślić tylko nasz profesjonalizm.
Działalność relizuje także usługi z zakresu organizacji i przeprowadzania szkoleń z makijażu.

Anna Jachowicz-Nartowska
Moraczewskiego 58
05-070 Sulejówek
tel. 504 941 642
annajachowicz.nartowska@gmail.com
NIP: 9521277832

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Makijaż permanentny Poznań

Makijaż permanentny pojawił się w Polsce w 1992 roku na 1 Kongresie Kosmetycznym PSK. Od tego momentu stał się usługą dla wszystkich kobiet, które noszą okulary.
Jako kosmetyczka- linergistka z w...

Day Spa Hikari

Spa Hikari istnieje na rynku od kilku lat. Terenem realizowania swoich usług obejmuję piękne miasto jakim jest Lublin. Trudnię się realizowaniem fachowych usług w dziedzinie całościowej odnowy biologi...

Amazing Studio - salon urody

Nasze profesjonalne studio kosmetyczne wykonuje usługi pielęgnacji, przedłużania i stylizacji rzęs i paznokci. Oferujemy najwyższy poziom usług w oparciu o fachową wiedzę oraz bogate doświadczenie. Na...