Stron: 17429 Ost. moderacja: 16 03 2022
Gabinet Psychologiczny „Anvita” we Wrocławiu zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną dla dorosłych, dzieci oraz par. Tutaj w atmosferze spokoju i komfortu, otrzymasz OPTYMALNĄ pomoc psychologiczną.

Metoda mojej pracy oparta jest na konstruktywistycznym podejściu do problemu, relacja z klientem trwa jedynie tyle, ile trzeba, by skonstruować satysfakcjonujące rozwiązanie. Średnia liczba sesji waha się od trzech do pięciu. Tak więc jest to metoda, w której nie traci się czasu na poszukiwanie każdego psychopatologicznego objawu, lecz możliwie najszybciej przechodzi się do poszukiwania rozwiązań.

Twoja wizyta zapewne nie jest przypadkowa. Ten pierwszy krok świadczy, że szukasz zmian w swoim życiu, a sama świadomość tego jest już Twoim wielkim sukcesem. Rozmawiając z psychologiem zwiększasz swoje szanse na skuteczne rozwiązanie problemu. Zapraszamy do rozmowy z psycholog Wrocław. Zobacz: gabinet i cennik.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Alkoholizm terapia

Oferta Ośrodka „Nasz Dom” to leczenie osób uzależnionych od alkoholu. Terapie prowadzone są w sposób indywidualny i są dobierane dla każdego Pacjenta. Dzięki temu leczenie jest efektywne, a sam Pacjen...

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji - Dagmara Woja

Czujesz się wyobcowany? Padłeś ofiarą mobbingu? A może cierpisz na zaburzenia odżywiania. Jeżeli tak, skontaktuj się ze mną. Mój Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji został założony już kilka l...

Psycholog Warszawa Żoliborz

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Posiadam również wykształcenie prawnicze uzyskane na Uniwersytecie Śląskim w 2000 roku.
Ukończyłam 4-let...