Stron: 15665 Ost. moderacja: 12 07 2019

Biotechnologia szkolenia

Biotechnologia szkolenia
  Link nie działa/spam ? Dodano: 22 10 2010 Wyświetleń: 734
Obszarem zainteresowania autorów serwisu Metlab.pl jest biotechnologia medyczna stosowana w praktyce laboratoryjnej. Serwis zawiera praktyczne i teoretyczne opisy najnowszych i najbardziej użytecznych materiałów (odczynniki) i metod używanych w biotechnologii. Przedstawiane metody laboratoryjne stanowią doskonałe źródło wiedzy dla każdej osoby zainteresowanej laboratorium biotechnologicznym. Przez uczestniczenie w rzeczowych dyskusjach na forum biotechnologicznym użytkownicy mogą również zyskać konkretną pomoc w rozwiązaniu swoich problemów. Serwis ogłasza dodatkowo interesujące szkolenia zewnętrzne przydatne osobom zainteresowanym tą właśnie dziedziną.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Biotechnologia - wiadomości

W naszym serwisie umieszczane są najbardziej przydatne i szczegółowo wybrane informacje dotyczące biotechnologii.
Biotechnologia polega na użyciu wielu technik laboratoryjnych wykorzystywanych ta...

Biopolimery, polimery biodegradowalne - BIOPOL

Witryna projektu (oznaczone skrótem BIOPOL), którego celem jest przeprowadzenie badań i zaprojektować innowacyjne rozwiązania technologiczne.

W badaniach staramy się otrzymać biodegradowaln...

Analiza chemiczna

Firma Ferrocarbo specjalizuje się w badaniu fizykochemicznych i termicznych surowców i materiałów mineralnych oraz ceramicznych. Przeprowadza w szczególności badania biopaliw, kruszyw oraz pustaków. F...