Stron: 15670 Ost. moderacja: 12 07 2019
Katalog wszystkich stron firmowykatalog.eu zbudowany jest na skrypcie SEOKATALOGu. Firmowykatalog.eu działa w Internecie od 2011 r. i od tego czasu jest bezustannie katalogowany poprzez dodawanie adresu witryny do innych katalogów oraz spisów katalogów.
Do katalogu firmowykatalog.eu można dodawać strony internetowe na kilka metod. Darmowy, którego warunkiem koniecznym jest umieszczenie linka zwrotnego na dowolnej stronie innego serwisu. W tym przypadku moderator może usunąć wpis, jeżeli stwierdzi, że ta podstrona jest bezwartościowa, lub jest na niej za duża liczba linków. Druga metoda dodania wpisu to wysłanie SMSa, a trzeci to Przelew bankowy w systemie dotpay.

Katalog firmowykatalog.eu jest ciągle moderowany, moderowany jest tekst, by był zrozumiały i czytelny. Unikalność opisu(dopuszczamy tylko 10 wpisów w innych katalogach o tej samej treści co wpis w firmowykatalog.eu. W innym wypadku usuwamy wpis, mimo zapłaty. Moderowana jest również prawidłowa kategoria. Gdy wszystkie te warunki są spełnione, maksymalnie do 4 dni otrzymasz maila z potwierdzeniem dodania Twojego linku, lub też informację o odrzuceniu serwisu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Firmy Śląsk

Katalog firm My Śląsk należy do The MY Group. Serwis jest jedynym katalogiem firm skupiającym przedsiębiorstwa oraz strony www związane ze Śląskiem.
Naszym celem jest ułatwienie mieszkańcom Śląsk...

Firmy Łobżenica

Internetowy katalog firm gminy Łobżenica to katalog starannie wyselekcjonowanych firm świadczących usługi na terenie gminy Łobżenica zawierający informacje o firmach. Dodanie oraz utrzymanie firmy w k...

Favore Baza Firm

Uzyskaj nowych odbiorców, nie martw się o zamówienia dla Twojego przedsiębiorstwa, zwiększaj obszary swojej działalności. Twoje przedsiębiorstwo może stać się liderem w branży! Pozyskuj zainteresowany...