Stron: 15833 Ost. moderacja: 17 10 2019
Katalog wszystkich stron firmowykatalog.eu zbudowany jest na skrypcie SEOKATALOGu. Firmowykatalog.eu działa w Internecie od 2011 r. i od tego czasu jest bezustannie katalogowany poprzez dodawanie adresu witryny do innych katalogów oraz spisów katalogów.
Do katalogu firmowykatalog.eu można dodawać strony internetowe na kilka metod. Darmowy, którego warunkiem koniecznym jest umieszczenie linka zwrotnego na dowolnej stronie innego serwisu. W tym przypadku moderator może usunąć wpis, jeżeli stwierdzi, że ta podstrona jest bezwartościowa, lub jest na niej za duża liczba linków. Druga metoda dodania wpisu to wysłanie SMSa, a trzeci to Przelew bankowy w systemie dotpay.

Katalog firmowykatalog.eu jest ciągle moderowany, moderowany jest tekst, by był zrozumiały i czytelny. Unikalność opisu(dopuszczamy tylko 10 wpisów w innych katalogach o tej samej treści co wpis w firmowykatalog.eu. W innym wypadku usuwamy wpis, mimo zapłaty. Moderowana jest również prawidłowa kategoria. Gdy wszystkie te warunki są spełnione, maksymalnie do 4 dni otrzymasz maila z potwierdzeniem dodania Twojego linku, lub też informację o odrzuceniu serwisu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Katalog stron

Serdecznie zapraszam Państwa do dodawania wpisów w poukładanym katalogu stron. Jest to moderowany oraz zadbany katalog stron, który pomoże podnieść pozycję Państwa strony internetowej w wyszukiwarkach...

Katalog stron www

Szanowni Internauci posiadamy niewypowiedzianą radość pokazać na tych tutaj stronach spis serwisów sieciowych o sympatycznym określeniu Tomki. Spis Tomki ma za zadanie skupić w jednej lokalizacji zest...

Firmy Kraków

Katalog firm My Kraków należy do The MY Group. Serwis jest jedynym katalogiem firm skupiającym przedsiębiorstwa oraz strony www związane z Krakowem oraz jego okolicami.
Naszym celem jest ułatwie...