Stron: 17074 Ost. moderacja: 23 07 2021
Sklep internetowy SuplementyDiety24.pl oferuje kompletną ofertę asortymentową wyrobów producenta CaliVita. Rzeczy z naszego asortymentu sprzedawane są po cenach klubowych, a każdy zakup jest jednocześnie zapisem do klubu CaliVita. Trzon oferty asortymentowej stanowią suplementy diety, w tym bardzo popularne wśród klientów jak sok z owocu noni, paraprotex, nopalin czy ac zymes. Oprócz tego zakupić u nas można także kosmetyki pielęgnacyjne a także urządzenia elektroniczne wspomagające bioharmonię, skuteczne filtrowanie wody czy ochronę przed promieniowaniem.
Wszystkie zlecenia zakupu złożone na SuplementyDiety24.pl realizowane są w od ręki prosto z centrali CaliVity. Serdecznie zapraszamy na zakupy.

Komentarze

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Antykoncepcja

Serwis miasto kobiet, to portal dla ludzi którzy, poszukują wiedzy na temat zdrowia, bezpiecznego seksu, antykoncepcji i wszystkiego co jest powiązane z kobietami. Można znaleźć tam publikacje na tema...

CaliVita – Suplementy.witaminy

Dystrybutora CaliVita oferuje w sprzedaży suplementy diety w cenach producenta. Wstępując do Klubu CaliVita kupujesz 33% taniej. W Ofercie posiadamy około 100 produktów m.in.: paraprotex, sok polinesi...

Program Oczyszczający Colo Vada Plus

Czujesz, że brak Ci sił? Nie masz ochoty rano wstawać? Ciągle chorujesz? Jest na to rada... Głęboko oczyszczający program Colo Vada Plus.
Program został opracowany przez dr nutricjologa z Kanady,...